• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про власника сайту

Народилася 14 квітня 1980 року в селі Старий Кривин Славутського району Хмельницької області.

Після закінчення у 1995 році Дитячої школи мистецтв у м. Славута Хмельницької області навчалася у Хмельницькому музичному училищі ім. В.І. Заремби по класу баяна. У 1998 році стала лауреатом Міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів «Кубок Кривбасу» м. Запоріжжя, з успіхом гастролювала з колективом по містах Польщі.

В 2004 році з відзнакою закінчила Одеську державну музичну академію ім. А.В. Нежданової по класу баян з присвоєнням звання концертного виконавця.

Свою викладацьку діяльність розпочала у 2002 році як керівник ансамблю баяністів-акордеоністів та викладач по класу баяна у дитячій школі мистецтв м. Нетішин Хмельницької області.

Як вчитель у 2005 році розпочала свою педагогічну діяльність у стінах Одеського навчально-виховного комплексу «Морський ліцей – загальноосвітня школа №24 Ι-ΙΙΙ ступенів» Одеської міської ради Одеської області.

Неординарна творча особистість, якій притаманні дух пошуку, новаторства, щира закоханість у свою справу. Створила справжній кабінет естетичного виховання, в якому кожна дитина почуває себе комфортно і налаштована на творчість. Тетяна Володимирівна тонкий знавець мистецької педагогіки, майстерний методист, умілий організатор, цілеспрямована, активна, творча людина, її головна зброя – відкритість, життєрадісність, гуманність.

Тетяна Володимирівна не лише підтримує інноваційні починання в освітньому просторі, а й сама є сміливим експериментатором, активним творцем нового. Працюючи над проблемою «Формування патріотизму як особистісного ресурсу учнів засобами музичного мистецтва» доводить, що становлення особистості неможливе без опори на загальнолюдські цінності віддзеркалені в мистецтві.

Т.В., як сучасний педагог, виконує роль вчителя, вихователя, консультанта, фасилітатора, наставника, координатора, режисера, актора і постановника щоденного спілкування з учнями на уроці та в позаурочний час. Цікавою педагогічною знахідкою вчительки є алгоритм побудови уроків музичного мистецтва, в ході яких учні реалізують спільно поставлені цілі, спираючись на життєвий досвід, пройшовши через пробудження емоцій, співтворчість до створення власного продукту.

Вона ніколи не зупиняється на досягнутому.

Їй випала велика честь захищати статус школи на Всеукраїнських конкурсах «Вчитель року - 2013» та «Класний керівник 2013», де вона з гідністю витримала усі конкурсні випробування, підтвердила свою педагогічну майстерність та виборола звання лауреата Всеураїнського конкурсу «Учитель року -2013» у номінації «Музичне мистецтво». Її педагогічний досвід визнано як кращий.

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Талановитий керівник вокального ансамбля «Горлиця» та дуету «Каданс», які щорічно протягом восьми років стають лауреатами районних, міських, обласних та міжнародних конкурсів та фестивалів серед яких «Чисті роси», «Таланти твої, Україно», «Зоряна юність Одеси», «Пісня в солдатській шинелі», «Від сивої давнини до сучасності». Її вихованці з радістю беруть участь у всіх виховних заходах Сувороського району міста. На Ярмарку педагогічних ідей, її розробка на тему «Модель організації гурткової роботи в умовах сучасної школи як стимул творчого потенціалу дітей», в якій Тетяна Володимирівна поділилася своїми творчими наробками як керівник ансамлю, стала переможцем у номінації «Керівник гуртка».

В 2011 році, беручи участь у семінарах, практичних заняттях, конференціях, закінчила курси «Школа резерву керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів», захистивши курсову роботу на тему: «Управління позакласною роботою як засіб соціальної адаптації учнів. Умови розвитку нахилів та здібностей учнів».

З 2012 року Т.В. є керівником методичного обєднання вчителів музичного мистецтва Суворовського району.

З 2013 року очолює творчу групу вчителів художньо-естетичного циклу м. Одеси. Маючи достатній досвід у використанні сучасних технологій навчання, вчителька ділиться своїми досягненнями з учителями на районних, міських методичних обєднаннях, на сторінках власного сайту, на курсах підвищення кваліфікації вчителів музичного мистецтва при Одеському обласному інституті удосконалення вчителів, семінарах обласного рівня, учасник ӀӀ Міжнародної та ѴӀӀ Всеукраїнської школи методичного досвіду.

Розробки її уроків та виховних заходів надруковані у журналах «Нова школа», «Позакласний час», «Все для вчителя».

За значні досягнення у справі навчання та виховання, високу професійну майстерність Тетяна Володимирівна нагороджена дипломами та грамотами Кабінету Міністрів України, управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації, управління освіти та науки Одеської міської ради.

Кiлькiсть переглядiв: 458

Коментарi